Řídicí systémy betonáren a lisů

Řídicí systémy betonáren a lisů

 

Ovládací pult lisu
 
Vyrábíme a dodáváme řídicí systémy pro mísící jádra, lisů betonového zboží, dopravy kameniva a betonu a dalších doplňkových strojů pro výrobu betonu a betonového zboží. Rozvaděče potom v pultovém a skříňovém provedení. Ovládání je provedeno pomocí tlačítek a přepínačů, dotykových panelů  a PC.

Řídicí systémy dodáváme pro nové technologie. Provádíme také repasování starších technologií s výměnou snímačů, elektroinstalace (slaboproudá i silnoproudá část), kabeláže a řízení.

Pro řízení jsou používány programovatelné automaty Simatic S7 firmy Siemens vyznačující se vysokou spolehlivostí a širokou variabilitou.
   
 


Program mísícího jádra

Pro operátorská pracoviště dodáváme software umožňující komfortní obsluhu technologie. Jde o komplexní modulární program, který je určen pro provozy vyrábějící  transportbeton, lisované zboží případně kombinovaný.

Program zajišťuje monitorování a řízení technologie, správu receptur, archivaci výroby, bilanci materiálu, výroby a cen, databázi zákazníků, staveb a dopravních prostředků, správu dodacích listů, fakturaci, seřizování technologie (váhy) atd.